Firma Bliket

Od 2006 roku zaopatruje klientów z Polski, Europy i Azji w najwyższej jakości akcesoria montażowe, konstrukcyjne, prefabrykaty do budowy ciągów wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, jak również w inne materiały wykończeniowe.
BLIKET jest producentem i dystrybutorem specjalistycznych gwoździ używanych do zamocowań do różnego rodzaju izolacji ochronnych. Gwoździe są elementami potrzebnymi przede wszystkim do montażu izolacji występujących w ciągach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych .
PODSTAWOWA OFERTA
– gwoździe do zgrzewu
– gwoździe do zgrzewu przez izolację
– gwoździe perforowane
– gwoździe samoprzylepne
– gwoździe ślimakowe
– gwoździe zgrzewalne przez matę
– szpilki, trzpienie do zgrzewania i spawania
– zgrzewarki

 

Posiadamy Europejską Aprobatę Techniczną i Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Bliket stosuje zasady TQM – Zarządzanie przez jakość, dzięki czemu realizując zadania jesteśmy zorientowani na potrzeby i oczekiwania klientów

Służymy inżynierską pomocą techniczną, przy projektowaniu i podczas realizacji prac budowlanych. Fachowo doradzamy przy wyborze odpowiednich systemów zamocowań i asortymentu gwoździ do zgrzewu, szpilek, kapturków i talerzyków mocujących wraz z profesjonalnym doborem wymiarów odpowiednich do danego projektu wykonawczego. Nasze ceny są zawsze ustalane indywidualnie, a ich korzystne warunki zadowolą zarówno stałych jak i nowych klientów naszej firmy.
Bliket to wyszkolona, doświadczona i pełna energii kadra pracowników, którzy starannie i szybko wykonają każde zlecone zadanie.

Zaufało nam już wiele profesjonalnych firm, które szukając najlepszych rozwiązań systemów mocujących i zamocowań izolacyjnych na potrzeby swoich projektów docenili nasz wkład i pozostają z nami do dzisiaj.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij